Gabinet Psychologiczny i Psychoterapeutyczny
Psycholog mgr Beata Łonak
   Home      O mnie

Mgr Beata Łonak - psycholog.

Jestem psychologiem, ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Śląskim o specjalności Psychologia Kliniczna Człowieka Dorosłego. W trosce o najwyższy standard  pracy psychoterapeutycznej swoje umiejętności poszerzałam na licznych szkoleniach i warsztatach z zakresu pomocy psychologicznej i psychoterapii. Ukończyłam szkolenie zawodowe w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w ramach czteroletniej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.

 Chcąc zapewnić rzetelną i profesjonalną pomoc swoja pracę stale superwizuje.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Poradni Zdrowia Psychicznego, Dziennym Oddziale Leczenia Nerwic w Katowicach oraz w Centrum Edukacji Kadr na stanowisku wykładowcy. Praktykowałam w Centrum Psychiatrii w Katowicach oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego przy Polskim Stowarzyszeniu Psychologów Praktyków w Bytomiu. Obecnie od 2006r pracuje w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, gdzie współpracuje z różnymi instytucjami. Prowadzę prywatną praktykę psychoterapeutyczną.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

W mojej praktyce staram się integrować podejście psychodynamiczne z innymi nurtami i metodami psychoterapeutycznymi  dopasowując styl pracy do indywidualnej problematyki pacjenta.