Gabinet Psychologiczny i Psychoterapeutyczny
Psycholog mgr Beata Łonak
   Home      O mnie

Jestem psychologiem. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Śląskim o specjalnosci Psychologia Kliniczna Człowieka Doroslego.

 Ukończyłam szkolenie zawodowe w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w ramach czteroletniej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.


 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na specjalistycznych kursach i szkoleniach m.in terapia i rehabilitacja w psychiatrii, praca z osobami po traumie i załobie, praca z dzieckiem wykorzystanym seksualnie, specyfika kontaktu z osobami zaburzonymi psychicznie, profilaktyka dotycząca opieki psychiatrycznej ,cykl szkoleń :praca ze sprawcą przemocy domowej oraz kurs Interwencji Kryzysowej obejmujący m.in zagadnienia przemocy i samobójstw. Pracowałam w Poradni Zdrowia Psychicznego i Dziennym Oddziale Leczenia Nerwic w Katowicach, Świetlicy Terapeutycznej oraz jako wykładowca w Centrum Edukacji Kadr w Katowicach. Obecnie od 2006r. pracuje w Ośrodku Interwencji Kryzysowej i prowadzę prywatną praktykę terapeutyczną.

W trosce o najwyższą jakość usług swoją pracę regularnie superwizuje.