Gabinet Psychologiczny i Psychoterapeutyczny
Psycholog mgr Beata Łonak
   Home      O mnie

Jestem psychologiem. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Śląskim o specjalnosci Psychologia Kliniczna Człowieka Doroslżego.

 Ukończyłam szkolenie zawodowe w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w ramach czteroletniej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.


 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na specjalistycznych kursach i szkoleniach m.in terapia i rehabilitacja w psychiatrii, praca z osobami po traumie i żałobie, praca z dzieckiem wykorzystanym seksualnie, specyfika kontaktu z osobami zaburzonymi psychicznie, profilaktyka dotycząca opieki psychiatrycznej ,cykl szkoleń :praca ze sprawcą przemocy domowej oraz kurs Interwencji Kryzysowej obejmujący m.in zagadnienia przemocy i samobójstw. 

Pracowałam w Poradni Zdrowia Psychicznego i Dziennym Oddziale Leczenia Nerwic w Katowicach, Świetlicy Terapeutycznej oraz jako wykładowca w Centrum Edukacji Kadr w Katowicach. 

W ramach doskonalenia zawodowego odbyłam własną psychoterapię indywidualną i grupową w nurcie psychodynamicznym. Uczestniczyłam również w rocznych zajęciach choreoterapii.  

Obecnie od 2006r. pracuje w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, gdzie współpracuję z różnymi instytucjami. Od 2008 r. prowadzę gabinet psychologiczny. Oprócz psychoterapii pasjonuję się podróżami, interesuje się medytacją i rozwojem osobistym. 

W trosce o najwyższą jakość usług regularnie uczestniczę w superwizji.